Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ 2 phase hybrid stepper motor ] bij elkaar passen 145 producten.
Stepper van de micro- Type Positiecontrole Motor 1,8 Graad per Stap NEMA14 36HM21
| Staphoek (graden): | 0.9° |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 1100g.cm |
| Fase: | 2 |
NEMA 17 Hoge Torsie Hybride Stepper Motor 42mm de Planetarische Versnellingsbak van W
| TYPE: | Toestelmotor |
|---|---|
| bouw: | Permanente Magneet |
| Ononderbroken stroom (a): | aangepast |
NEMA17 0,9° 42mm Hybride positiebeheermotor Max.axiale kracht 10N Voor 3D-printer、Textielapparatuur
| Staphoek: | 0.9° |
|---|---|
| Temperatuurverhoging: | 80°Cmax |
| Omgevingstemperatuur: | -20°C~+50°C |
Zwarte Kleur 42mm Hybride Lineaire Stepper Motoren 1,8 graad 2 fase Nema 17 stepper motor Grote Torsie 42BYG34H-01
| Staphoek: | 0.9° |
|---|---|
| Temperatuurstijging: | 80℃max |
| omgevingstemperatuur: | -20℃~+50℃ |
Compacte Nema 11 Stepper van de Positiecontrole Motorgelijkstroom Brushless Type 28byg304
| Staphoek (graden): | 1.8° |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 1400g.cm |
| Fase: | 2 |
Externe aandrijving 20mm (Nema 8) hybride stepper bipolaire motor, 4 leidt, facultatieve de slag van de TOPschroef
| Staphoek: | 1.8°/Step |
|---|---|
| Nominale spanning: | 2.5V, 6.3V |
| Geschatte Curren: | 500mA/Phase |
0.5A 1.8° Staphoek Lage geluid 35 mm Nema 14 Stapmotor voor textielmachines、Automatische besturing、Verpakkingsmachine
| Staphoek: | 10,8° |
|---|---|
| Type: | Hybride |
| Fase: | 2 |
Nema 23 (57mm) hybride stepper bipolaire motor, 4 leidt, de schroef van het TOPlood, prestaties met geringe geluidssterkte, met lange levensuur, hoge.
| Motorgrootte: | 57mm |
|---|---|
| Staphoek: | 1.8° |
| Voltage (v): | 2.3 / 3/3,1/3,8 |
Nema 34 (86mm) hybride stepper bipolaire motor, 4 leidt, de schroef van het TOPlood, materiaal met geringe geluidssterkte, met lange levensuur, formedical
| Motorgrootte: | 86mm |
|---|---|
| Staphoek: | 1.8° |
| Voltage (v): | 3 / 4.8 |
Nema 8 (20mm) hybride stepper bipolaire motor, 4 leidt, de schroef van het TOPlood, prestaties met geringe geluidssterkte, met lange levensuur, hoge
| Motorgrootte: | 20mm |
|---|---|
| Voltage/Fase: | 2.5 / 6.3V |
| Stroom/Fase: | 0.5A |

