Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ 2 phase hybrid stepper motor ] bij elkaar passen 145 producten.
NEMA 17 42 mm hybride stapsmotor met planetaire versnellingsbak
| Motortype:: | Hybride stapsmotor+planetaire versnellingsbak |
|---|---|
| Staphoek:: | 1.8°/gear verhouding |
| Motorgrootte:: | 42mm |
Hoge koppeldiameter 28 mm Kleine grootte 1,8 graden staphoek NEMA11 Hybride stapmotor
| Motortype: | Hybride stappenmotor |
|---|---|
| Motorgrootte: | 28 mm |
| Type as: | Ronde schacht |
lineaire hybride stepper van 35C0301 NEMA14 motor met 0,6096 mm-het loodschroef van de hoogte hoge precisie
| Weerstand: | 1.8Ω/phase |
|---|---|
| Fase: | 2 fasen, 4 draden |
| Type: | hybride lineaire stepper motor |
De aangepaste Schacht 35HS42 NEMA 14 van D 35mm Hybride Stepper Motor met Wormversnellingsbak
| Motortype: | Hybride versnellingsmotor |
|---|---|
| Versnellingsbaktype: | Wormversnellingsbak |
| Motorgrootte: | 35mm (NEMA 14) |
Bipolaire Hybride Stepper Motor In twee fasen NEMA 11 10 Voltage 28BYG201
| Staphoek (graden): | 1.8° |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 1400g.cm |
| Fase: | 2 |
2 Fase Duurzame 35 mm NEMA14 Hybride stappenmotor 35 mm 1.8 ° Stappenhoek Houdend koppel 1300g.cm
| Staphoek (graden): | 10,8° |
|---|---|
| Houdend koppel: | 1300 g.cm. |
| Fase: | 2 |
NEMA11 2 de Controlestepper van de fasepositie Motor voor 3D Printer 28BYG201
| Staphoek (graden): | 1.8° |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 1400g.cm |
| Fase: | 2 |
2 Fase Gewicht 220 g Houdend koppel 2200 g.cm Hoogpresisie NEMA 17 Hybride stappenmotor / 42 mm stappenmotor
| Staphoek (graden): | 0.9° |
|---|---|
| Houdend koppel: | 2200 g.cm. |
| Fase: | 2 |
Klein Stepper van de Grootte 3D Printer Motorgelijkstroom Brushless Type Lichtgewicht28byg501
| Staphoek (graden): | 1.8° |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 1400g.cm |
| Fase: | 2 |
Duurzame NEMA11 Gesloten Lijnstepper Motor 1,8 Graad per Stap 28BYG
| Staphoek (graden): | 1.8° |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 1400g.cm |
| Fase: | 2 |

