Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ 2 phase hybrid stepper motor ] bij elkaar passen 145 producten.
Nema 11 (28mm) hybride stepper bipolaire motor, 4 leidt, de schroef van het TOPlood, prestaties met geringe geluidssterkte, met lange levensuur, hoge.
| Motorgrootte: | 28mm |
|---|---|
| Staphoek: | 1.8° |
| Voltage (v): | 2.1 / 3.7 |
Nema 17 (42mm) hybride stepper bipolaire motor, 4 leidt, de schroef van het TOPlood, Staphoek 1.8°, prestaties met lange levensuur, hoge.
| Motorgrootte: | 42mm |
|---|---|
| Staphoek: | 10,8° |
| Spanning (V): | 2.6/2/2.5 |
Nema 14 (35mm) hybride stepper bipolaire motor, 4 leidt, de schroef van het TOPlood, 1.8° Staphoek, hoge prestaties.
| Motorgrootte: | 35 mm |
|---|---|
| Staphoek: | 10,8° |
| Spanning (V): | 1.4 / 2.9 |
35BYG 35mm 1.8 Graden NEMA14 Hybride Stappenmotor 2 Fase 4 Draads Stappenmotor
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Koppel: | 0,02 nm (0 inch) |
| Type: | Hybride |
1,8 graad Hybride Stepper Motor 2 fasen Nema 17 Stepper Motor
| Staphoek: | 1.8°/Step |
|---|---|
| Nominale spanning: | 12 V GELIJKSTROOM |
| Geschatte Curren: | 400mA/Phase |
42 mm 12 V 0,4 A Vierkantgrootte Hybride Stapmotor 1,8 Grade Nema17 Stapmotor voor 3D-printer、Medische machines
| Staphoek (graden): | 10,8° |
|---|---|
| Spanning: | 12 V |
| Stroom: | 0,4 A |
NEMA14 35mm 1,8 Graad elektrische stepper motoren Hoge Precisie 2 fase Hybride het Stappen Motor
| Staphoek (graden): | 1.8° |
|---|---|
| Motordiameter: | 35mm |
| Fase: | 2 |
Hoge-precisie NEMA6 Hybrid Stepper Motor met 14mm Grootte 1,7V Nominale Spanning en 22Ω/fase weerstand
| Motortype: | Hybride stappenmotor |
|---|---|
| Stappenhoek: | 1,8° graden |
| Nominale spanning: | 1.7V |
3d Printer Hybride Stepper Motor Lichtgewichtnema11 Met geringe geluidssterkte 28BYG501
| Staphoek (graden): | 1.8° |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 1400g.cm |
| Fase: | 2 |
NEMA11 uiterst kleine Controlesstepper Motor Hybride Type Hoge Prestaties 28BYG301
| Staphoek (graden): | 1.8° |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 1400g.cm |
| Fase: | 2 |

