Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ 2 phase hybrid stepper motor ] bij elkaar passen 145 producten.
Hoge Precisie Nema 11 Stepper Motor 27mm 3D Printer Stepper Motor
| Motortype: | Hybride Stepper Motor |
|---|---|
| Staphoek: | 1.8° gr. |
| Aantal Fase: | tweefasen |
Houdend koppel 2 Fase Hybride type Nema11 Position Control Stepper Motor Mooi uiterlijk
| Staphoek (graden): | 10,8° |
|---|---|
| Houdend koppel: | 1400g.cm |
| Fase: | 2 |
Nema 17 Gevangen Type - 2 - fase 4 de schroefstepper van de draad hoge torsie motor met lineaire actuator van de kopernoot
| Garantie: | 3months-1year |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China |
Micro- gelijkstroom Motorcontrolemechanisme voor Permanente Magneetstepper Motor swt-203M
| Motortype: | Stappenmotor |
|---|---|
| spanning: | 12V |
| Gewicht: | 250g |
10v kleine 2 fase Hybride NEMA11 Stepper Motor voor 28mm de Medische apparatuurstepper van de Gravuremachine motor 28BYG304
| Staphoek (graden): | 1.8° |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 1400g.cm |
| Fase: | 2 |
Hoge Torsie 42mm 1,8 Graad 0,9 Stepper Motor Nema 17 met Planetarische Versnellingsbak
| Motor Type:: | Hybrid Stepping Motor |
|---|---|
| Gearbox Type:: | Planetary Gearbox |
| Motor Size:: | 42mm (NEMA17) |
35 mm hybride lineaire stappenmotor NEMA14 niet-gecaptive doorlopende as met handmatige moer
| Resistentie: | 10,8Ω±15% |
|---|---|
| Fase: | 2 fasen, 4 stappen |
| Type: | hybride lineaire stepper motor |
Hoge Nauwkeurigheidsstepper Motor, NEMA11 1,8 Graadstepper Motor 28BYG501
| Staphoek (graden): | 1.8° |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 1400g.cm |
| Fase: | 2 |
Stepper van NEMA11 Microstepping Motor/Kleine Gelijkstroom-Stepper Motor 0.5A 28BYG
| Staphoek (graden): | 1.8° |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 1400g.cm |
| Fase: | 2 |
12V Stepper Motorcontrolemechanisme/Permanent Controlemechanisme swt-203M van de Magneetgelijkstroom Motor
| Motortype: | Stappenmotor |
|---|---|
| spanning: | 12V |
| Gewicht: | 250g |

