Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ 2 phase hybrid stepper motor ] bij elkaar passen 145 producten.
Nema 14 35mm Hybride Bol Schroef Stapmotor 1.8° Stap Hoek Spanning 1.4 / 2.9V Stroom 1.5A,4 Lood Draden
| Motorgrootte: | 35 mm |
|---|---|
| Staphoek: | 10,8° |
| Spanning (V): | 1.4 / 2.9 |
Nema14 Hoge Torsie Planetarische Versnellingsbak 2 Stepper van het fasetoestel Motor 5V 35mm
| Staphoek: | 1.8° |
|---|---|
| Type: | Hybride |
| Fase: | 2 fasen |
de hoek NEMA 8 as hybride stepper motor 20mm van de 1,8 graadstap diameter tweefasen5v stepper motor
| De Diameter van de loodschroef: | 3.5mm |
|---|---|
| Het Lood van de loodschroef: | 0.3mm |
| Lineaire Reis per Stap: | 0.0015mm/step |
15 mm worm as stapmotor 5V DC permanente magneet 2-fase
| Motordiameter: | 15 mm |
|---|---|
| Motortype: | Permanente magneet |
| Fasenummer: | 2 |
Hybride stapmotor met een diameter van 20 mm
| Voltage (VDC): | 3.9 |
|---|---|
| Ampère/fase: | 0,6 |
| Weerstand/fase (ohm) @ 25°C: | 6.5±15% |
15mm 2-fasen 4-draads micro stappenmotor metalen tandwielkast 5V 18 graden staphoek tandwiel stappenmotor
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Koppel: | 15g*cm |
| Type: | Permanente magneet |
NEMA 17 paste Stepper Motor met Kleine Planetarische Versnellingsbak Hybride het Stappen Motor aan
| Staphoek: | 00,9°/1,8 ° |
|---|---|
| Stroom: | 0.4~1.7A/fase |
| Type: | Hybride stappenmotor |
Hoogprecisie 35 mm planetaire versnellingsbak stapmotor NEMA 14 stapmotor
| Motortype:: | Hybride stappenmotor |
|---|---|
| Staphoek:: | 1.8°/gear verhouding |
| Motorgrootte:: | 35 mm |
Hoge nauwkeurigheid 20 mm NEMA 8 stapmotor met loodschroef / handmatige moer voor 3D-printer、medische apparatuur
| Motortype: | Lineaire hybride stappenmotor |
|---|---|
| Motorgrootte: | 20 mm (NEMA 8) |
| Staphoek: | 1.8°/Step |
Nema 17 Hybride Planetary Geared Stepper Motor 42mm Gear Reducer Stepper Motor Voor 3D Printer
| Staphoek: | 1,8 graad |
|---|---|
| Toestelverhouding: | 1:3~1:720 |
| Toesteltype: | Planetarische versnellingsbak |

