Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ 2 phase hybrid stepper motor ] bij elkaar passen 145 producten.
Stepper van de Positiecontrole Motor met geringe geluidssterkte NEMA11 Gemakkelijk om 28BYG304 te installeren
| Staphoek (graden): | 1.8° |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 1400g.cm |
| Fase: | 2 |
Lineaire Hybride Stepper van de loodschroef Motor SM86C0905 NEMA34 86mm met Noot
| Weerstand: | 1.6Ω/phase |
|---|---|
| Fase: | 2 fasen, 4 stappen |
| Type: | Hybride lineaire stepper motor |
42 mm High Efficiency NEMA 17 Stepper Motor, 1.8° Staphoek 1.33A voor 3D-printer、monitoringapparatuur、medische machines
| Staphoek (graden): | 0.9° |
|---|---|
| Houdend koppel: | 2200 g.cm. |
| Fase: | 2 |
Aanpasbare 42mm Grootte 300mm TR8 Langlengte Schacht NEMA17 Lineaire Hybride Stapmotor met 4mm Lood
| Weerstand: | 0,8Ω/fase |
|---|---|
| Fase: | 2 fasen, 4 stappen |
| Type: | hybride lineaire stepper motor |
NEMA 8 20mm 2 fasen, 4 stappen 1.8° staphoek Diameter Bipolaire hybride stapmotor voor medische apparatuur
| Resistentie: | 3.7Ω±15% |
|---|---|
| Fase: | 2 fasen, 4 stappen |
| Type: | hybride lineaire stepper motor |
VSM28H32 Chinese fabrieks directe sales28mm Diameter NEMA 11 1,8 Graad Hybride Stepper Motor
| Staphoek (graden): | 1.8° |
|---|---|
| Het houden van torsie: | 600g.cm |
| Nominale spanning: | 1.7 V |
86mm NEMA34 trapezoidal Tr lead screw linear hybrid stepper motor with optical encoder
| Weerstand: | 0,45Ω/fase |
|---|---|
| Fase: | 2 fasen, 4 stappen |
| Type: | hybride lineaire stepper motor |
NEMA17 lineaire Hybride Stepper van de Loodschroef Motor 42mm met POM Brass Nut
| Weerstand: | 3.7Ω±15% |
|---|---|
| Fase: | 2 fasen, 4 stappen |
| Type: | Hybride lineaire stepper motor |
35mm 2 fase Bipolaire Stepper Motor, Nema 14 Hybride Typestepper Motor 36HM21
| Staphoek (graden): | 0.9° |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 1100g.cm |
| Fase: | 2 |
35mm 1,8 graden staphoek 12vdc lage toerental Hybride stapmotor plus wormversnellingsbak voor automatische besturing
| Staphoek: | 10,8° |
|---|---|
| Type: | Hybride |
| Fase: | 2 |

