Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ brushless dc motor controller ] bij elkaar passen 152 producten.
SM1516 versnellingsmotor 5V DC 15mm Diameter 18° Staphoek Met cilinderraten
| Motor type: | PM stepper motor+ gearbox |
|---|---|
| Motor size: | 15mm diameter |
| Step angle: | 18°/gear ratio |
VSM0807C Small Slider Stepper Motor 5V DC 18° Staphoek 29mm Teken met FPC
| Motor type: | Stepper motor+lead screw+ slider |
|---|---|
| Slider type: | Brass slider |
| Lead screw: | M2*0.5 Pitch |
Lineaire actuator Permanente magneet stapmotor 10 mm Met lood schroef
| Motor type: | Stepper motor+lead screw+ slider |
|---|---|
| Motor diameter: | 10 mm |
| Lead screw: | M2*0.4P |
35mm 35BYJ412P versnellingsmotor 3.75 graden staphoek met 42.51 versnellingsbak
| Motor type: | PM stepper motor with gearbox |
|---|---|
| Motor size: | 35mm diameter |
| Rated voltage: | 12V DC |
5VDC micro lineaire stapmotor 10 mm pm stapmotor met moer voor medische apparatuur
| Staphoek: | 18 ° |
|---|---|
| Spanning: | 5.0 V |
| Resistentie: | 18 Ω ± 10% |
VSM0807C 8mm Mini Lineaire Stapmotor 2 Fase 5V voor Camera
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Stroom per Fase: | 150 mA |
| Nominale Spanning: | 5.0V |
VSM1519 15mm 2-fasen micro stappenmotor 3V 0,3A met schroefas
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Type: | Permanente magneet |
| Stroom per Fase: | 0,3a |
NEMA34 1,8 graadstepper hoek 86mm hybride stepper motor met schroef
| Motor Type:: | Hybrid Stepper Motor |
|---|---|
| Motor Size:: | 86mm (NEMA34) |
| Step Angle:: | 1.8° |
VSM0806 8mm Micro Slider Schroef Stappenmotor 2 Fase Lead Schroef Stappenmotor Toegepast op Camera Lens
| Fase: | 2, 2 |
|---|---|
| Asdiameter: | 3,0 mm |
| Koppel: | 1.5gf.cm ~2.0gf.cm |
Micro Aangepaste Stepper Motor 10mm Medische Motor Motor van het de Hoek de Minitoestel van de 18 Graadstap
| Staphoek (graden):: | 18° |
|---|---|
| Fase: | 2 fase |
| Voltage: | 3.3V~12V |

