-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
VSM0806 8mm Micro Slider Schroef Stappenmotor 2 Fase Lead Schroef Stappenmotor Toegepast op Camera Lens
| Fase | 2, 2 | Asdiameter | 3,0 mm |
|---|---|---|---|
| Koppel | 1.5gf.cm ~2.0gf.cm | Type | Permanente magneet |
| Stroom / fase | 0,3a | NEMA framegrootte | Nee |
| Spanning | 3,3V | Garantie | 3 maanden ~ 1 jaar |
| Nominale spanning | 3,3V | Spiraalweerstand | 20Ω±10% |
| Stiefengel. | 18 | Maat | DIA8*L33mm |
| Markeren | 8mm Micro- Stepper Motor,2 Fase lood schroef stappenmotor,camera lens stappenmotor |
||
![]()
![]()
8mm Micro slider Lineaire Stappenmotor Schroefmotor met Beugel Stappenmotor
VSM0806is een precisie micro stappenmotor, de uitgaande as met een spoed van 0,4 mm van de schroef, door de schroef en de schroefstang die de rotatie van de schroef ondersteunt, omgezet in een stuwkracht.
De basis staphoek van de motor is 18 graden, de motor draait 20 stappen per week, dus de resolutie van de verplaatsing kan 0,02 mm bereiken, om het doel van precisiecontrole te bereiken.
Actuator aspecten maken gebruik van onderverdeling aandrijving manier om te voldoen.
Vanwege zijn kleine formaat, hoge precisie, eenvoudige bediening en andere uitstekende kenmerken, wordt deze micro stappenmotor veel gebruikt in camera's, optische instrumenten, lenzen, precisie medische apparatuur, automatische deursloten en andere gebieden.
Het motorinvoergedeelte van de FPC, maar kan volgens de vraag van de klant worden gewijzigd in een verbindingslijn naald, PCB en andere vormen.
De montagebeugel kan worden gewijzigd volgens het verzoek van de klant.
| PRODUCTNAAM | 8MM MICRO LINEAIRE STAPPENMOTOR |
| MODEL | VSM0806 |
| MAX. STARTFREQUENTIE | 800 PPS min. (BIJ 3,3 V DC) |
| MAX. SLEWING FREQUENTIE | 2000 PPS min. (BIJ 3,3 V DC) |
| TREKKRACHT | 1,5 gf-cm min. (BIJ 500 PPS, 3,3V DC) |
| UITTREKKRACHT | 2,0 gf-cm min. (BIJ 500 PPS, 3,3V DC) |
| ISOLATIEKLASSE | KLASSE E VOOR COILS |
| ISOLATIESTERKTE | 300 V AC VOOR ÉÉN SEGUNDE |
| ISOLATIEWEERSTAND | 50 MΩ (DC 100 V) |
| BEDRIJFSTEMPERATUURBEREIK | -10 ~+60 °C |
| OEM & ODM SERVICE | BESCHIKBAAR |
8mm Micro slider Lineaire Stappenmotor
![]()
8mm micro slider schroef stappenmotor 2 fasen spindel Stappenmotor Toegepast op cameralens
Basis tekening:
![]()
TYPE DRAADVERBINDING:
Motorinvoermethode met Pin-type
, FPC, PCB, Aansluitdraad etc. Deze kunnen worden aangepast aan de behoeften van de klant.
![]()
![]()
Changzhou Vic-Tech Motor Technology Ltd.is een professionele fabrikant en wetenschappelijke onderzoeksinstelling, toegewijd aan borstelloze motorenontwikkeling, complete oplossingen voor motorapplicaties, en motorverwerking en -productie. Ons bedrijf is gevestigd in 'Stad van Chinese Micro Motoren' Changzhou, Provincie Jiangsu. Met prachtige landschappen en handig verkeer, slechts 1 km van de snelweg, 2 km van het treinstation, 15 km van de luchthaven. Changzhou ligt tussen twee metropolen, Shanghai en Nanjing, slechts 100 km van beide steden. Handige logistiek en tijdige informatie bieden voorwaarden voor onze efficiënte en bevredigende service. Ons bedrijf heeft tientallen jaren ervaring in het onderzoeken en ontwikkelen van motoren, en we hebben ons eigen ontwikkelingsteam met ervaren professionele ingenieurs en elektrische experts. Met de mogelijkheid om nieuwe producten te ontwerpen, gerelateerde oplossingen te bieden op basis van de specifieke eisen van klanten (inclusief mechanische structuur, aandrijfbesturing, motorparameters etc.) Tegelijkertijd hebben we 4 fabrikanten in Shenzhen, Changzhou en Dongguan om stappenmotoren, permanente magneetmotoren, micromotoren en DC-motoren te produceren, en ze hebben allemaal de ISO9001:2008 internationale kwaliteitsnormen doorstaan. We hebben voldoende capaciteit voor uw grote bestellingen.
![]()
1. Hoe zit het met de kwaliteit van de producten in uw bedrijf?
We hebben hoogwaardige en beste producten en onze producten krijgen goede feedback van klanten over de hele wereld. Zodra u onze producten met vragen onder garantie heeft ontvangen, zullen we in eerste instantie hulp bieden. Normaal gesproken houden we onze records over productklachten zo laag als 1%.
2. Bent u een fabrikant?
Ja, we zijn een fabrikant, geen agent. We hebben een eigen fabriek, die zich in Changzhou, CHINA bevindt. We hebben een leidende kracht in de productie en export van gegalvaniseerde stalen buizen etc. Ik beloof dat we zijn wat u zoekt. en Welkom om contact met ons op te nemen!
![]()

