Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ brushless dc motor controller ] bij elkaar passen 152 producten.
Low price 28BYJ48 permanent magnet PM stepper motor with 64:1 ratio gearbox
| Motorype:: | Versnellingsbakpm motor |
|---|---|
| Staphoek:: | 5.625°/64 |
| Nominale spanning:: | 12V DC |
Van de Micro- Micro- Schuifmotor 5v Gelijkstroom Stepper Motor in twee fasen 8mm Lineair Permanent Magneet Lineair Stepper Motortype VSM08145
| Staphoek (graden):: | 18 graad |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Voltage: | 5.0 V |
12V gelijkstroom Aangepaste Stepper van de de Hoek3.25°/22.25 Chinese Groothandelslevering van de Motorstap de Magneetstepper Permanente Motor Met geringe geluidssterkte
| Type: | Toestelmotor |
|---|---|
| Bouw: | Permanente Magneet |
| Ononderbroken stroom (a): | aangepast |
35BYJ 12V 4 fase 5 stepper van de draad veranderlijke snelheid stepper van de motor permanente magneet motor
| Type: | Toestelmotor |
|---|---|
| Bouw: | Permanente Magneet |
| Ononderbroken stroom (a): | aangepast |
met versnellingsmotor met reductiemotor
| Type: | Versnellingsbak stappenmotor |
|---|---|
| fase nr.: | 4 (Eenpolige) fasen |
| Spiraalweerstand: | 100Ω/phase |
5VDC 8mm Length Output Worm Shaft Gearbox met 15mm Diameter PM Stepper Motor
| Motortype: | 15mm motor+worm versnellingsbak |
|---|---|
| Motordiameter: | 15 mm |
| Toestelverhouding: | 21:1 aan 1030:1 |
VSM0801 8mm 3,3V 2-fasen micro-stappenmotor voor precisie-instrumenten
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Type: | Permanente magneet |
| huidig: | 0.2A |
8mm Micro Stepper Motor 3.3V 2-fasen voor Cameralens
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Type: | Permanente magneet |
| Stroom per Fase: | 150 ma |
24BYJ48 Geared Stepper Motor with 86.4:1 Gear Ratio 5.625° Step Angle and Customizable Gear Ratio
| Type: | Versnellingsbakstepper motor |
|---|---|
| fase nr.: | 4 (Eenpolige) fasen |
| Spiraalweerstand: | 60Ω/fase |
Waterdichte 200W Elektrische Onderwater Zee Duik RC Onderwater Motor
| Kader: | 28 mm (1,10 inch) |
|---|---|
| Paardenkracht: | Ander |
| Ingangsspanning: | 24 V |

