Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ brushless dc motor controller ] bij elkaar passen 152 producten.
SM15-80L-T 15 mm 18 graden staphoek M3 loodschroef lineaire stapmotor met messingglijder
| Fase: | 2, 2 |
|---|---|
| Koppel: | 15g*cm |
| Type: | Permanente magneet |
35BYG 35mm 1.8 Graden NEMA14 Hybride Stappenmotor 2 Fase 4 Draads Stappenmotor
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Koppel: | 0,02 nm (0 inch) |
| Type: | Hybride |
Micro 8 mm diameter 18 graden staphoek lineaire stapper motor met M2 lood schroef
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Koppel: | 5gf*cm |
| Type: | Permanente magneet |
15BY hoge Torsie 15mm Micro- Stepper Motor5vdc Klantgerichte Metaal Aangepaste Motor
| Type: | Toestelstepper motor |
|---|---|
| Bouw: | Permanente Magneet |
| Certificering: | ROHS |
10v kleine 2 fase Hybride NEMA11 Stepper Motor voor 28mm de Medische apparatuurstepper van de Gravuremachine motor 28BYG304
| Staphoek (graden): | 1.8° |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 1400g.cm |
| Fase: | 2 |
M1.7 Lood schroef stapmotor 8mm 18° staphoek Kleine lineaire stapmotor PM
| Motor type: | Micro stepper motor with lead screw |
|---|---|
| Motor diameter: | 8mm |
| Lead screw: | M1.7*P0.3 |
3.3V VSM0806 DC POM Slider Lineaire stappenmotor 15 mm Reisafstand M2 Loodschroef
| Motor type: | PM stepper motor+slider |
|---|---|
| Motor size: | 8mm diameter |
| Step angle: | 18°/step |
VSM1519 15 mm 2-fasige micro-stappenmotor 3V 0.3A
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Type: | Permanente magneet |
| Stroom per Fase: | 0,3a |
10mm kleine stepper motor 2 fase 4 Draad Micro- Schuifstepper Motor/ministepper de Schroefmotor van het motorlood
| Type: | Permanente Magneet |
|---|---|
| Staphoek: | 18° |
| Fase: | 2 |
Kleine glijdend stappenmotor 5V gelijkstroom 18° stappenhoek 29mm slag met FPC Effectieve slag 29mm
| Motortype: | Stepper motor+lead screw+ schuif |
|---|---|
| Schuiftype: | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| loodschroef: | M2*0,5 Pitch |

