Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ brushless dc motor controller ] bij elkaar passen 152 producten.
25BYJ 412L 3.3v Micro DC Geared Stepper Motor 25PM Lineaire Geared Stepper Motor Klep voor Nauwkeurige Positiecontrole
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Koppel: | 50gf*cm |
| Type: | Permanente magneet |
35mm pasten Stepper Motor5v 12VDC PM Permanent Magneet Type Gemakkelijk om 35BYJ46 te controleren aan
| Type: | Toestelmotor |
|---|---|
| Certificering: | ROHS |
| Voltage (v): | 12v |
15 mm 2 fase 6V DC Micro lineaire schroefstappenmotor SM15-45L
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Stroom per Fase: | 0.4A |
| Nominale Spanning: | 6V gelijkstroom |
8mm Micro Stepper Motor 2 Fase 3.3V 18 Grade met Plastic Slider
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Type: | Permanente magneet |
| Stroom per Fase: | 0,3a |
VSM08102 8mm Micro Stappenmotor Lens 3.3V 2-Fase Lineaire Actuator
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Type: | Permanente magneet |
| Stroom per Fase: | 150 ma |
35mm Geared Stappenmotor 5V PM Permanente Magneet Type Eenvoudig te Besturen 35BYJ46 Stappenmotor
| Fase: | 4 |
|---|---|
| Koppel: | 100g*cm |
| Type: | Permanente magneet |
N20 Micro DC Geborstelde Motor 3V-12V Horizontale Tandwielreductor voor Deelbare Fiets Slim Slot
| Continue Stroom (A): | 0.03~0.05 (A) |
|---|---|
| Efficiëntie: | IE 1 |
| Snelheid (tpm): | 10000 ~ 15000 (tpm) |
25 mm PM lineaire motorklep 3.3vDC Hoogwaardige versnellingsmotor voor klepcontrole
| Motortype: | PM-stapmotor met versnellingsbak |
|---|---|
| Motorgrootte: | 25 mm |
| Staphoek: | 7.5°/10 |
10mm 5V stappenmotor met M3P1.2mm schroef en koperen moer
| Fase: | 2, 2 |
|---|---|
| Type: | Permanente magneet |
| Huidig: | 270 mA |
VSM10198 10mm Micro Lineaire Stappenmotor 3.3V 0.3A
| Fase: | 2, 2 |
|---|---|
| Motorype: | Permanente magneet |
| Stroom per Fase: | 0,3a |

