Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ 4 wire stepper motor controller ] bij elkaar passen 427 producten.
10mm Diameter 40mm de Schroef Lineaire Stepper van het Slag3.3v Lood Motor
| Staphoek (graden):: | 18 graad |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Voltage: | 3.3 V |
Planetarische Versnellingsbak Micro- Stepper Motor 8mm voor Elektronisch Product
| Staphoek: | 18 ° |
|---|---|
| Motortype: | Stepper motor met versnellingsbak |
| Weerstand: | 14 Ω ± 8% |
2 fasen Micro-elektrische motor 8 mm diameter lineaire stappenmotor en schuiver
| Staphoek (graden):: | 18 graad |
|---|---|
| Fase: | 2 fasen |
| Spanning: | 3.3 V |
Slag 40mm Lineaire Stepper van de Loodschroef Motor 3.3V Dia 10mm met Steunschuif
| Staphoek (graden):: | 18 ° |
|---|---|
| FASE: | 2 fasen |
| Voltage: | 3.3 V DV |
M3 schroefas 2 fase 10 mm mini versnellingsmotor 18 graden Staphoek
| Model nr.:: | SM10-816G |
|---|---|
| Motortype:: | Aangepaste Stepper Motor |
| Staphoek:: | 18 graad |
15mm 5VDC elektrische stapmotor met glijder M3 lood schroef 18 gradenStep hoek Bi-polaire 2-2 fase
| Motor Size:: | 15mm (optional 6 8 10 20 25) |
|---|---|
| Step Angle:: | 18 Degree |
| Motor Type:: | Stepper Motor With Lead Screw |
12vDC Permanent Magnet Geaired Stepper Motor PM25 Micro Gearbox Motor 25mm
| Motortype:: | Permanente Magneet aangepaste stepper motor |
|---|---|
| Drijfvoltage:: | 12 V GELIJKSTROOM |
| Staphoek:: | 7,5 graad |
5V 18° stappenhoek hoge stuwkracht 15 mm diameter captive lineaire stappenmotor
| Weerstand per fase: | 33Ω±10% |
|---|---|
| Fase: | 2 fasen |
| Type: | Lineaire stappenmotor |
24BYJ48 Geared Stepper Motor with 86.4:1 Gear Ratio 5.625° Step Angle and Customizable Gear Ratio
| Type: | Versnellingsbakstepper motor |
|---|---|
| fase nr.: | 4 (Eenpolige) fasen |
| Spiraalweerstand: | 60Ω/fase |
Nema 34 (86mm) hybride stepper van de balschroef Hoek 4 het Voltage 3/4.8V Huidige 6A van de motor1.8° Stap van Looddraden
| Motorgrootte: | 86mm |
|---|---|
| Staphoek: | 1.8° |
| Voltage (v): | 3 / 4.8 |

