Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ 4 wire stepper motor controller ] bij elkaar passen 427 producten.
4 looddraad hybride stappenmotor met 3/4A stroom en 2,5/4,5/3,3/4,5mH inductance
| Type: | Hybride stappenmotoren |
|---|---|
| Spanning (V): | 2.3 / 3/3,1/3,8 |
| Omgevingstemperatuur: | -20℃ ~ +50℃ |
NEMA 6 High Precision Two Phase 4 Wire 14mm Hybrid Stepper Motor
| Model nr.: | 14HS |
|---|---|
| Motortype: | Hybride stappenmotor |
| Staphoek: | 1.8°/Step |
28 mm grootte NEMA11 hybride stappenmotor 1,8 graden stappenhoek D-as verschillende hoogte
| Motortype:: | Hybride stappenmotor |
|---|---|
| Staphoek:: | 1.8°/Step |
| Motorgrootte:: | 28 mm ((NEMA 11) |
Planetaire versnellingsbak stapmotor 35 mm (NEMA 14) vierkant hybride stapmotor
| Motortype:: | Hybride stappenmotor |
|---|---|
| Staphoek:: | 00,9° of 1,8° |
| Motorgrootte:: | 35 mm ((NEMA 14) |
10 mm schuifschroefstappenmotor 3.3V DC PM Micro lineaire stappenmotor voor cameraobjectief
| Motorgrootte: | 10 mm |
|---|---|
| Staphoek: | 18 graad |
| Motortype: | stepper motor met loodschroef |
De Bipolaire Kleine Stepper Slag in twee fasen van de Motor3.3vdc 10mm Schroef met Steunen
| Motorgrootte: | 8 mm |
|---|---|
| Staphoek: | 18 °/step |
| Motortype: | stepper motor met loodschroef |
Klantgerichte 2 fasestepper Motorbestuurder met Sterke Anti - Interferentie swt-201M
| Motortype: | Stappenmotor |
|---|---|
| spanning: | 12V |
| Gewicht: | 250g |
10mm 2 fase 4 Draadmicro Aangepaste Stepper Motor met 5Vdc-Metal Geardoos SM10-831G
| Type: | Toestelmotor |
|---|---|
| Bouw: | Permanente Magneet |
| Ononderbroken Stroom (A): | Aangepast |
Hoge Precisie 20mm Micro- van 12v gelijkstroom Toestelstepper Motor 2 fase 4 Draad
| TYPE: | Toestelstepper motor |
|---|---|
| Torsie: | Hoge Torsie |
| bouw: | Permanente Magneet |
NEMA34 86 mm lineaire hybride stappenmotor met hoge stuwkracht
| Motortype:: | Hybride stappenmotor |
|---|---|
| Nr van fasen: | 2 (Bipolaire) fasen |
| Staphoek:: | 1.8 graden/stap |

