Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ 4 wire stepper motor controller ] bij elkaar passen 427 producten.
Hoogprecisie 35 mm planetaire versnellingsbak stapmotor NEMA 14 stapmotor
| Motortype:: | Hybride stappenmotor |
|---|---|
| Staphoek:: | 1.8°/gear verhouding |
| Motorgrootte:: | 35 mm |
Hoge koppel NEMA 23 hybride stappenmotor 57 mm motordiameter
| Motortype: | Hybride stappenmotor |
|---|---|
| Staphoek: | 00,9° of 1,8° |
| Motorgrootte: | 57 mm ((NEMA 23) |
Kleine Stepper van de Grootteschuif Motor 15mm de Trapezoïdale Schroef van 8V met de Hexagonale schroef van het Noottr3*1p*2n Lood
| Motortype: | Lineaire stepper motor + loodschroef en noot |
|---|---|
| Motorgrootte: | 15 mm-diameter |
| Staphoek: | 18° |
15 mm diameter Micro Slider Schroeflengte 90 mm Micro Slider Stepper Motor Koper Slider Met Bracket Lineaire Stepper Motor
| Motorgrootte: | 15mm (facultatieve 6 8 10 20 25) |
|---|---|
| Staphoek: | 18 graad |
| Motortype: | stepper motor met loodschroef |
3.3V VSM0806 DC POM Slider Lineaire stappenmotor 15 mm Reisafstand M2 Loodschroef
| Motor type: | PM stepper motor+slider |
|---|---|
| Motor size: | 8mm diameter |
| Step angle: | 18°/step |
VSM10152 10mm diameter M2 lood schroef POM schuifregelaar lineaire stappenmotor met 4 pinnen FPC
| Motor type: | Linear PM stepper motor with slider |
|---|---|
| Motor size: | 10mm diameter |
| Step angle: | 18 degrees |
25 mm PM lineaire motorklep 3.3vDC Hoogwaardige versnellingsmotor voor klepcontrole
| Motortype: | PM-stapmotor met versnellingsbak |
|---|---|
| Motorgrootte: | 25 mm |
| Staphoek: | 7.5°/10 |
Mini 10 mm doorsnede lineaire stapsmotor 2-fase 4-draad vaste as micro lineaire motor
| Resistance: | 18Ω±10% |
|---|---|
| Phase: | 2-2 |
| Type: | Permanent Magnet |
Slag 40mm 3.3V Dia 10mm Lineaire Stepper van de Loodschroef Motor met Steunschuif
| Staphoek (graden):: | 18 graden |
|---|---|
| Fase: | 2 fase |
| Voltage: | 3.3 V |
20 mm NEMA8 lineaire hybride stapsmotor met doorlopende schroefas
| Motortype:: | Hybride stappenmotor |
|---|---|
| Staphoek:: | 1.8 graden/stap |
| Aantal fasen:: | 2 (Bipolaire) fasen |

