Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ 4 wire stepper motor controller ] bij elkaar passen 427 producten.
Facultatieve Toestelverhouding 10*12-Versnellingsbak 10mm Permanente Magneetvsm10-816g Stepper Motor
| Motortype: | PM stepper motor+ versnellingsbak |
|---|---|
| Motorgrootte: | 10mm diameter |
| Staphoek: | 18°/gear verhouding |
10 mm diameter Micro-gearste stepper motor met verstelbare M3 lood schroefas
| Motortype: | Versnellingsbakstepper motor |
|---|---|
| Motorgrootte: | 10mm diameter |
| Staphoek: | 18°/toestelverhouding |
25 mm 2 fase 3.2v Wifi elektrische thermostatische radiator klep Geaired Stepper Motor Voor TRV
| Motortype: | PM-stapmotor met versnellingsbak |
|---|---|
| Motorgrootte: | 25 mm |
| Staphoek: | 7.5°/10 |
Staphoek 18 graden precisie 3,3 Schuif 10mm Micro- Stepper Motor 2 van V gelijkstroom fase met FPC
| Motorgrootte: | 10mm Micro- Stepper Motor |
|---|---|
| Staphoek: | 18 graden |
| Motortype: | stepper motor met loodschroef |
SM15-816G 5V Dual Shaft Stepper Motor Lead Screw 18 graden Staphoek
| Motor type: | PM stepper motor+ gearbox |
|---|---|
| Motor size: | 15mm diameter |
| Step angle: | 18°/ gear ratio |
3V 5V Kostbare 10 mm Diameter 18 Graden Stapelhoek Gekartelde DC Stappenmotor Met Metalen Tandwielkast Horizontale Tandwielreductor
| Fase: | 2, 2 |
|---|---|
| Koppel: | 5gf*cm |
| Type: | Permanente magneet |
36 mm micro-lineaire stappenmotor 12 V hoge stuwkracht door de as schroefmotor
| Fase:: | 2 |
|---|---|
| Type:: | Permanente Magneetstepper Motor |
| Stroom / fase:: | 560mA |
Hoge precisie 42 mm stapmotor NEMA 17 hybride stapmotor
| Motortype: | Hybride stappenmotor |
|---|---|
| Staphoek: | 00,9° of 1,8° |
| Motorgrootte: | 42 mm ((NEMA 17) |
10mm Mini Gear Box Stepper Motor Dia10 Micro Aangepaste Stepper Motor met Loodschroef
| Type: | Permanente Magneet aangepaste stepper motor |
|---|---|
| Fase: | 2-2 |
| Stroom / fase: | 0.4A |
18 ° Staphoek 10 mm Diameter Micro Stepper Motor Met Bracket Slider Stoot 120g
| Staphoek (graden):: | 18 °/step |
|---|---|
| Fase: | 2 fasen |
| Spanning: | 3.3 tot en met 5 V DV |

