Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ 4 wire stepper motor controller ] bij elkaar passen 427 producten.
Permanent Magneettype - 2 Fase 4 Draden Aangepaste Stepper Motor 15mm Aangepast Huidig sm15-MG
| Type: | Toestelmotor |
|---|---|
| Bouw: | Permanente Magneet |
| Ononderbroken stroom (a): | aangepast |
Nema 17 Gevangen Type - 2 - fase 4 de schroefstepper van de draad hoge torsie motor met lineaire actuator van de kopernoot
| Garantie: | 3months-1year |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Plaats van herkomst: | Jiangsu, China |
NEMA 17 42 mm hybride stapsmotor met planetaire versnellingsbak
| Motortype:: | Hybride stapsmotor+planetaire versnellingsbak |
|---|---|
| Staphoek:: | 1.8°/gear verhouding |
| Motorgrootte:: | 42mm |
van de Micro- van 3V 12VDC het Controlemechanisme With Manual Buttons Stepper Motorbestuurder
| Motortype: | Stepper Motor |
|---|---|
| Voltage: | 3~12V gelijkstroom |
| Verpakking Details: | Het standaard de uitvoerpakket, of kan worden aangepast |
15BY hoge Torsie 15mm Micro- Stepper Motor5vdc Klantgerichte Metaal Aangepaste Motor
| Type: | Toestelstepper motor |
|---|---|
| Bouw: | Permanente Magneet |
| Certificering: | ROHS |
Handcontrole 3-12 V gelijkstroom bipolaire stepper motorbestuurder ccyh-PM45FH
| Product: | stepper motorbestuurder |
|---|---|
| Modelleer nr.: | Ccyh-PM45FH |
| Fase Nr.: | 2 fasen (Bipolaire stepper motoren) |
Medische apparatuur Micro- Stepper Motor 10mm 2 fase 4 Draad met Loodschroef
| Type: | Aangepaste Stepper Motor |
|---|---|
| Fase: | 2-2 |
| Stroom / fase: | 0.4A |
10 mm stapmotor 2 fase 18° stapmotor met metalen versnellingsbak
| Type: | GERMOTOR |
|---|---|
| Torsen: | Hoog koppel |
| Bouw: | Permanente magneet |
Slider Linear Stepping Motor 10mm, Slider Linear Stepping Motor 5V DC, VSM1069 Linear Stepper Motor
| Motorgrootte:: | 10 mm |
|---|---|
| Staphoek:: | 18 graad |
| Loodhoogte:: | M2pitch 0.4mm |
SM10-42L 10mm diameter mini lineaire actuator stepper motor met steun en schuif
| Motortype: | Lineaire stepper motor |
|---|---|
| Spoelweerstand: | 20Ω/Phase |
| Nominale spanning: | 5V gelijkstroom |

