Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ mini step motor ] bij elkaar passen 111 producten.
8 mm 3.3v 16Ω slagschuiver 40 mm lineaire stappenmotor met beugel en schroef voor optische instrumenten
| Staphoek: | 18° |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Stroom / fase: | 0.25A |
Minigelijkstroom-Toestelmotor met geringe geluidssterkte/2 faseert Bipolaire Stepper Motor met FPC SM10157
| Type: | Toestelmotor |
|---|---|
| Bouw: | permanente magneet |
| Ononderbroken Stroom (A): | Op maat |
VSM08248 8mm Micro Linear Stepper Motor 3.3V met beugel
| Fase: | 2, 2 |
|---|---|
| Type: | Permanente magneet |
| Stroom per Fase: | 0.2A |
VSM08248 8mm Micro Linear Stepper Motor 3.3V met beugel
| Fase: | 2, 2 |
|---|---|
| Type: | Permanente magneet |
| Stroom per Fase: | 0.2A |
Long Life 3V DC 8mm Diameter Micro Stepper Motor 2 Phase 4 Wire for Camera Rotation Focus
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Type: | Permanente magneet |
| Huidig: | 150 ma |
NEMA 11 High Torque 35mm Stappenmotor 12V 2-Fase 7.5°
| Motordiameter: | 35mm |
|---|---|
| Nominale Spanning: | 12V |
| Aantal Fase: | 2Phases |
Voor de Schuifstepper van de cameramotor Motor 8mm van de het loodschroef van 3.3v de minimotor VSM08102
| Type: | Permanent Magnet |
|---|---|
| Staphoek: | 18° |
| Fase: | 2 |
de Camera Micro- van 0.15A 8mm Schuifstepper Motor, Micro 3,3 V gelijkstroom 8mm Stepper van de loodschroef Motor VSM08102
| Type: | Permanente Magneet |
|---|---|
| Staphoek: | 18° |
| Fase: | 2 |
5V 10mm Miniatuurgelijkstroom-Motor met drijfwerk/Hoge Torsie Micro- Motor VSM10-816G
| Type: | Toestelmotor |
|---|---|
| Torsie: | Hoge Torsie |
| Bouw: | permanente magneet |
het Metal Gearmotor van 5v 10mm/Minigelijkstroom-Toestelmotor voor Precisieinstrumenten VSM10-817G
| Staphoek (graden):: | 18 graad |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Voltage: | 5v |

