Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ mini step motor ] bij elkaar passen 111 producten.
8 mm mini PM-stapmotor met 10 mm*8 mm versnellingsbak 18 graden Staphoek D-as of M3-schroef
| Motortype:: | bipolaire |
|---|---|
| Staphoek:: | 18 graad |
| Nr van fasen:: | 2 fasen |
5V gelijkstroom 10mm Hoge Torsiestepper Motor met Worm Mini Gear Box 12V
| Staphoek (graden):: | 18 graad |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Voltage: | 5V |
NEMA 8 20mm 12v Dc Pm Printer Mini Lineaire Stapmotor 2 Fase 4 Draad Met Metalen Schuifbalk
| Type: | Permanente magneet |
|---|---|
| Staphoek: | 18° |
| Fase: | 2 |
M3 schroefas 2 fase 10 mm mini versnellingsmotor 18 graden Staphoek
| Model nr.:: | SM10-816G |
|---|---|
| Motortype:: | Aangepaste Stepper Motor |
| Staphoek:: | 18 graad |
Compact Mini Slider Lineaire stappenmotor Effectieve slag 10 mm Reis per stap 0,02 mm
| loodschroef: | M2 * P0.4 |
|---|---|
| Maximale responsfrequentie: | 2000 Hz ((min) |
| Reizen per stap: | 0.02mm |
10 mm 2 fase 4 draad mini horizontale versnellingsmotor stapmotor
| Type: | Versnellingsmotor met encoder |
|---|---|
| Torsen: | Hoog koppel |
| Bouw: | Permanente magneet |
3.3V VSM1070 mini de grootte naakte spelden 18 van 10 mm diameter het stappen hoekstepper motor
| Type: | Stappenmotor |
|---|---|
| Modelnr.: | VSM1070 |
| Bouw: | Permanente magneet |
8mm 3.3VDC mini Slider lineaire stappenmotor van camera-lensmotor
| Modelnummer: | VSM0806 |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Type: | Permanente magneet |
Micro Slider Schroef Stepper Motor 10mm 5VDC Mini lineaire Stepper Motor voor nauwkeurig instrument
| Modelnummer: | VSM10198 |
|---|---|
| Fase: | 2, 2 |
| Type: | Permanente magneet |
10 mm Mini Permanent Magnet Stepper Motor 5v 2 Fase 18 Grade voor Intelligente Veiligheidsproducten、Camera-lenzen
| Staphoek (graden):: | 18°/Phases |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Spanning: | 5V |

