Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ mini step motor ] bij elkaar passen 111 producten.
Van de de Hoekschroef van de 18 Graadstap de Aandrijvings Micro- Bipolaire Stepper Motor 10mm
| Staphoek (graden):: | 18 graad |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Voltage: | 5V gelijkstroom |
Lineaire van de het Spoorschroef van de Gidsdia van de het Loodmotie de Magneetstepper Permanente Motor 20mm
| Type: | Permanente Magneet |
|---|---|
| Staphoek: | 18° |
| Fase: | 2 |
Spanning 3,3-5 V gelijkstroom glijdend stappenmotor met lineaire PM-stappenmotor met een diameter van 8 mm
| Maximale startfrequentie: | 800 Hz ((min) |
|---|---|
| Staphoek: | 18°/step |
| Spanning: | 3.3 tot en met 5 V gelijkstroom |
10 mm 5 V 2-fases stappenmotor met M3 schroef en koperen moer
| Motordiameter: | 10mm |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Motortype: | Permanente magneet |
20mm 12v Gelijkstroom Micro Aangepaste Stepper Precisie 2 fase 4 Stepper van Draadmini geared Motor vsm20-MG van Motorforhigh
| Type: | Toestelmotor |
|---|---|
| Torsie: | Hoge Torsie |
| Bouw: | Permanente Magneet |
Lichtgewicht Mini Hybride Stepper Motor voor Controlemateriaal 28BYG304
| Staphoek (graden): | 1.8° |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 1400g.cm |
| Fase: | 2 |
3.3 Spanning 2 Fase 8 mm lineaire glijderstapmotor voor cameraobjectieven motor en beveiligingscamera
| Certificering: | CE ROHS FCC BQB |
|---|---|
| Type: | Fase 2 |
| Stiefengel.: | 18 |
Bipolaire aandrijving 20 mm Micro Slider Stepper Motor Lead Screw 66 mm Stroke Lineaire motoren Kenmerken voor automaten
| Motorgrootte: | 15 mm (optioneel 6 8 10 20 25) |
|---|---|
| Staphoek: | 18 graad |
| Loodhoogte: | M3 hoogte 0.5mm |
2 fase 4 de Verminderings Elektrische Motoren van het Draden Kleine Toestel voor Digitale Elektronika SM15-816G
| Type: | Toestelmotor |
|---|---|
| Bouw: | Permanente Magneet |
| Ononderbroken stroom (a): | aangepast |
Mininema11 1,8 Graadstepper Motor voor de Medische apparatuur 28BYG van de Gravuremachine
| Staphoek (graden): | 1.8° |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 1400g.cm |
| Fase: | 2 |

