Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ mini step motor ] bij elkaar passen 111 producten.
5V diameter 4.4mm Micro PM Stepper Motor met Versnellingsbak
| Staphoek: | 22.5° |
|---|---|
| Motortype: | Stepper motor met versnellingsbak |
| Weerstand: | 14 Ω ± 8% |
NEMA 11 High Torque 35mm Stappenmotor 12V 2-Fase 7.5°
| Motordiameter: | 35mm |
|---|---|
| Nominale Spanning: | 12V |
| Aantal Fase: | 2Phases |
Planetaire versnellingsbak met 8 mm stappenmotor, klein met MIM-technologie
| Motortype: | Stappenmotor van 8 mm |
|---|---|
| Staphoek: | 18 graden/20 |
| Nr van fasen: | 2 (Bipolaire) fasen |
3.3V 6mm Micro Stepper Motor 2-fase 4-draads 3000rpm
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Type: | Permanente magneet |
| Stroom per Fase: | 0.2A |
VSM0632 6mm Dubbele Schachtstepper Motor, Krachtige Stepper Motor voor Projector
| Staphoek (graden):: | 18 graad |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Voltage: | 4.6V |
10mm 2 fase 4 Draad Mini Dc Geared Stepper Motor voor Ip Camera 40 Ohm gelijkstroom 5.0V
| Staphoek (graden):: | 18 graad |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Voltage: | 5V |
Door Schacht Mini Screw Linear Stepper Motor 20mm Staphoek 7,5 Graad
| Motordiameter: | 20MM |
|---|---|
| Nominale spanning: | 5V |
| Macht: | 3.4W |
VSM0807C 8mm Mini Lineaire Stapmotor 2 Fase 5V voor Camera
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Stroom per Fase: | 150 mA |
| Nominale Spanning: | 5.0V |
18° Staphoek Gewicht 40g Mini Lineaire Stapmotor Voor Medisch Instrument Precision Instrument 25BYZ-A013-C
| Resistentie: | 53Ω±10% |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Type: | Permanente magneet |

