Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ mini step motor ] bij elkaar passen 111 producten.
10mm Mini Gear Motor with 150 mA Current 3.3V~12V Voltage and 40Ω±7% Resistance 2 Phase Stepper Motor
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Type: | Permanente magneet |
| Stroom per Fase: | 150 ma |
25mm PM Mini12v gevangen laag voltage lineaire Actuator Stepper Motor 24V mini Lineaire het stappen motor voor administratie automatisering
| Weerstand: | 13Ω±10% |
|---|---|
| Fase: | 2 voor 4 |
| Type: | Permanente Magneet |
Cameralenzen Mini Stepper Motor 8mm 2 fase 4 Draad met Kopertoestel
| Staphoek (graden):: | 18 graad |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Spanning: | 3.3V |
8mm Micro- Stepper Motor 2 fase 4 Draad Ministepper Motor met Kopertoestel voor Cameralenzen Pm08
| Staphoek (graden):: | 18 graad |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Voltage: | 3.3V |
Hybride Stepper Motor in twee fasen/Ministapmotor 10 Voltage 28BYG
| Staphoek (graden): | 1.8° |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 1400g.cm |
| Fase: | 2 |
8mm diameter gearbox stepper motor 2-phase 4-wire mini gear motor application precision equipment
| Stappenhoek: | 18 ° |
|---|---|
| Spanning: | 3.3 V |
| Weerstand: | 40 Ω ± 10% |
Micro Stappenmotor 18 ° Stap Hoek 3.3V DC mini Stappenmotor voor 2 fase 4 draads stappenmotor in camera kleine ruimte
| Voltage: | 3.3V |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 0.8g.cm/900pps |
| Isolatieweerstand: | 1MΩ DC100V |
Vic-Tech 2 Phase 4 Wire Stepper Motor , 3.3V DV Stepping Motor 8mm
| Type: | 3.3 V-Stepper Motor |
|---|---|
| Staphoek (graden):: | 18° |
| Spanning:: | 3.3V gelijkstroom |
6 mm Micro Stepper Motor VSM0652 2-fase Precision Mini Motor
| Motordiameter: | 6mm |
|---|---|
| Fuselage lengte: | 7 mm |
| Schachtdiameter: | 1 mm |
VSM08-016-10G 8mm van de Micro- leverancier 4 van China Metaalmotor met drijfwerk draad ministepper stepper van de motor3.3v hoge precisie motor
| Type: | Toestelmotor |
|---|---|
| Torsie: | Hoge Torsie |
| Bouw: | permanente magneet |

