Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ micro stepper motor controller ] bij elkaar passen 423 producten.
Hoogoplossende miniatuur stappenmotor / 2 fase 3,0 V Gewicht 5,5 g Micro-stappenmotor
| Staphoek (graden):: | 18 graad |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Spanning: | 3.0 v |
2 Fase 4 Draad 10 mm Micro Slider Stepper Motor 3.0V DC Met verbindingsdraad
| Staphoek (graden):: | 18° |
|---|---|
| Fase: | 2 fasen |
| Spanning: | 3.0V gelijkstroom |
10 mm Micro Stepper Motor met schroefglijder 2 fase Stepper Motor
| Staphoek (graden):: | 18° |
|---|---|
| Fase: | 2 fasen |
| Spanning: | 3.0V gelijkstroom |
VSM0806 8mm Micro Slider Schroef Stappenmotor 2 Fase Lead Schroef Stappenmotor Toegepast op Camera Lens
| Fase: | 2, 2 |
|---|---|
| Asdiameter: | 3,0 mm |
| Koppel: | 1.5gf.cm ~2.0gf.cm |
Van de Micro- Micro- Schuifmotor 5v Gelijkstroom Stepper Motor in twee fasen 8mm Lineair Permanent Magneet Lineair Stepper Motortype VSM08145
| Staphoek (graden):: | 18 graad |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Voltage: | 5.0 V |
VSM08248 8mm Micro Linear Stepper Motor 3.3V met beugel
| Fase: | 2, 2 |
|---|---|
| Type: | Permanente magneet |
| Stroom per Fase: | 0.2A |
15mm Screw Slider 2 Phase Permanent Magnet Stepper Motor with 385mA Current and 0.02mm Resolution
| Motorische diameter: | 15 mm |
|---|---|
| Nominale spanning: | 6V gelijkstroom |
| Spiraalweerstand: | 15 ± 10% ohm/FASE ((20°C) |
15mm Lange Magneettype van de Schroefschacht Permanente Stepper Motor Elektro micro- stepper motor
| Staphoek: | 18 ° |
|---|---|
| Voltage: | 3.0 V |
| Weerstand: | 15 Ω ± 10% |
15mm 9V DC Miniature Slider Screw Stepper Motor with 0.02mm Displacement Resolution and 2 Phase Precision
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Stroom per Fase: | 385 mA |
| Motorische diameter: | 15 mm |
2 fasen Micro Gear Stepper Motor High Torque 5V Mini Gearbox Step Motor
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Asdiameter: | 3,0 mm (0,12 inch) |
| Koppel: | 25 g.cm (0.35oz.in) |

