Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ micro stepper motor controller ] bij elkaar passen 423 producten.
18 graden hoek 2 fase gewicht 10g 3V micro stepper motor, 10mm camera stepper motor
| Staphoek (graden):: | 18 graad |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Spanning: | 3.0 v |
5.0 VDC 8mm Micro- Stepper Motor 2 fase Lineaire Stepper Motor/Cameralenzen Bipolaire Stepper Motor VSM08149
| Staphoek (graden):: | 18 graad |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Voltage: | 5.0 V |
10 mm aanpasbare stappenmotor worm versnellingsbak 2-fase
| Motordiameter: | 10mm |
|---|---|
| Weerstand: | 39Ω |
| Transmissieverhouding: | 500:1 |
VSM0807C 8mm Mini Lineaire Stapmotor 2 Fase 5V voor Camera
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Stroom per Fase: | 150 mA |
| Nominale Spanning: | 5.0V |
NEMA 11 High Torque 35mm Stappenmotor 12V 2-Fase 7.5°
| Motordiameter: | 35mm |
|---|---|
| Nominale Spanning: | 12V |
| Aantal Fase: | 2Phases |
VSM10198 10mm Micro Lineaire Stappenmotor 3.3V 0.3A
| Fase: | 2, 2 |
|---|---|
| Motorype: | Permanente magneet |
| Stroom per Fase: | 0,3a |
15mm 2 Phase 4 Wires Geared Stepper Motor with 18 Degree Step Angle and 5 VDC
| Motorische diameter: | 15 mm |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Draden: | 4 |
8mm Micro Stepper Motor 5V 16Ω Gewicht 2,2g 300mA/Fase Lineaire Stepper Motor 2 Fase PM Stepper Motor
| Staphoek (graden):: | 18 graad |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Spanning: | 5V |
3.3 VDC van de Micro- Elektrische Lineaire Actuator Schuifmotor Motor, Micro- Stepper Motor In twee fasen 8mm VSM0825
| Staphoek (graden):: | 18 ° |
|---|---|
| Fase: | 2phases 4lines |
| Voltage: | 3.3 V~5V |
VSM08248 8mm Micro Linear Stepper Motor 3.3V met beugel
| Fase: | 2, 2 |
|---|---|
| Type: | Permanente magneet |
| Stroom per Fase: | 0.2A |

