Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ micro stepper motor controller ] bij elkaar passen 423 producten.
2 Phase 4 Wire 270mA Micro Stepper Motor with 10mm Micro Slider Screw for Optical Instruments
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Stroom per Fase: | 270MA |
| Motorische diameter: | 10 mm |
8mm Diameter 2-phase 4-wire Micro Stepper Motor with 385mA Current and 18 Degree Step Angle for Precision Applications
| Motorische diameter: | 8 mm |
|---|---|
| Motorhoogte: | 9.2MM |
| Schachtdiameter: | 0,8 mm |
Stepper van de micro- Stepper Motor3.3v 2 fase P.m. Motor voor Cameralenzen VSM0620
| Staphoek (graden):: | 18 graad |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Voltage: | 3.3V |
2-fase 5V DC 8mm micro stappenmotor met schroefhouder
| Motordiameter: | 8 mm |
|---|---|
| Nominale Spanning: | 3.3V gelijkstroom |
| Spiraalweerstand: | 20Ω±10% |
6mm 270mA 18 Degree Step Angle Micro Stepper Motor for Optical Instruments and Camera Lenses
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Stroom per Fase: | 270MA |
| Motor met buitendiameter: | 6 mm |
5 V Gewicht 4 g 18 graden Staphoek Op maat gemaakte industriële micro-stappermotor voor draagbaar apparaat
| Staphoek (graden):: | 18 graad |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Spanning: | 5 V |
3000 rpm snelheid Micro Stepper Motor 3.3VDC PM stepper motor voor laserinstrumenten lichtgewicht
| Staphoek (graden):: | 18 |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Spanning: | 3.3V |
8mm Micro Stepper Motor 2 Fase 3.3V 18 Grade met Plastic Slider
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Type: | Permanente magneet |
| Stroom per Fase: | 0,3a |
VSM08102 8mm Micro Stepper Motor 3.3V voor cameraobjectieven
| Fase: | 2, 2 |
|---|---|
| Type: | Permanente magneet |
| Stroom per Fase: | 150 ma |
6 mm Micro Stepper Motor VSM0652 2-fase Precision Mini Motor
| Motordiameter: | 6mm |
|---|---|
| Fuselage lengte: | 7 mm |
| Schachtdiameter: | 1 mm |

