Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ m3 screw gearbox stepper motor ] bij elkaar passen 95 producten.
8 mm mini PM-stapmotor met 10 mm*8 mm versnellingsbak 18 graden Staphoek D-as of M3-schroef
| Motortype:: | bipolaire |
|---|---|
| Staphoek:: | 18 graad |
| Nr van fasen:: | 2 fasen |
M3 schroefas 2 fase 10 mm mini versnellingsmotor 18 graden Staphoek
| Model nr.:: | SM10-816G |
|---|---|
| Motortype:: | Aangepaste Stepper Motor |
| Staphoek:: | 18 graad |
De hoge Torsie12v Gelijkstroom Motor paste Stepper Motor met m3-Permanente de Magneetstepper Met geringe geluidssterkte van de Schroef Chinese Groothandelslevering aan
| Type: | Aandrijfmotor |
|---|---|
| bouw: | PERMANENTE MAGNEET |
| Continue stroom (A): | Aangepast |
24BYJ48 Geared Stepper Motor with 86.4:1 Gear Ratio 5.625° Step Angle and Customizable Gear Ratio
| Type: | Versnellingsbakstepper motor |
|---|---|
| fase nr.: | 4 (Eenpolige) fasen |
| Spiraalweerstand: | 60Ω/fase |
10-817G 10 mm stapsmotor met 1024 GB horizontale versnellingsbak schacht type
| Motortype:: | 10mm stepper motor |
|---|---|
| Staphoek:: | 18 graden/versnellingsverhouding |
| Nr van fasen: | 2 (Bipolaire) fasen |
Facultatieve Toestelverhouding 10*12-Versnellingsbak 10mm Permanente Magneetvsm10-816g Stepper Motor
| Motortype: | PM stepper motor+ versnellingsbak |
|---|---|
| Motorgrootte: | 10mm diameter |
| Staphoek: | 18°/gear verhouding |
Hoge Torsie Hybride NEMA 14 de kleine motor van de wormversnellingsbak tepper met Planetarische Versnellingsbakcodeur
| Versnellingsbaktype: | 35mm hrbridstepper motor |
|---|---|
| Type: | Toestelmotor |
| TOESTELverhouding: | 133:1 |
Versnellingsbak bipolaire stappenmotor met 2:1 tot 1000:1 overbrengingsverhouding verloopstuk D uitgaande as
| Versnellingsbaktype: | 10*12mm versnellingsbak |
|---|---|
| Versnellingsbakverhouding: | 2:1~1000:1 |
| Motortype: | bipolaire stepper motor |
50BYJ46-6 50mm BYJ stappenmotor 33:1 versnellingsbakverlagingsverhouding
| Motortype: | Motorversnelling |
|---|---|
| fase nr.: | Permanente magneet |
| Spiraalweerstand: | 23Ω/fase |
50BYJ46-6 50mm Diameter 5V DC Bipolaire Permanente Magneet versnellingsbak stapmotor
| Staphoek: | 15° |
|---|---|
| Spanning: | 15 V gelijkstroom |
| Weerstand: | 23 Ω ± 7% |

