Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ m3 screw gearbox stepper motor ] bij elkaar passen 104 producten.
2 fasen Micro Gear Stepper Motor High Torque 5V Mini Gearbox Step Motor
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Asdiameter: | 3,0 mm (0,12 inch) |
| Koppel: | 25 g.cm (0.35oz.in) |
10*12 mm polygon stepper motor versnellingsbak reducer aangepaste as
| Materiaal: | Metalen |
|---|---|
| Grootte: | 10 mm*12 mm |
| Versnellingsverhouding: | Facultatief |
50BYJ46-6 15V DC Permanent Magnet Stepper Motor with 15° Step Angle and 33.3:1 Gear Ratio
| Drive -methode: | 2-2 FASE |
|---|---|
| Weerstand: | 23Ω±7%/fase |
| Stappenhoek: | 15° |
Lichtgewicht12gb-Micro- Versnellingsbak voor de Miniatuurmotor 10*9 Mm van het Toestelreductiemiddel
| Materiaal: | Metal |
|---|---|
| formaat: | 10mm*9mm |
| Toestelverhouding: | 1:3 |
35mm 4 Fase 12 Stepper van V Kleine de Hematologieanalysator van de Motorvertraging/Biochemische Analysator
| Bouw: | Permanente Magneet |
|---|---|
| Certificering: | ROHS |
| Voltage (V): | 12 V |
SM1516 15mm Stappenmotor Micro Tandwiel Stappenmotor met Tandwielkast
| Fase: | 2 |
|---|---|
| Koppel: | 15g*cm |
| Type: | Permanente magneet |
4 Fase 6 Draad Permanente Magnet Stepper Motor 7.5 Graden Hoog koppel 35mm Micro Stepper Motor
| Fase: | 4, 4 |
|---|---|
| Koppel: | 100gf*cm |
| Type: | Permanente magneet |
Hoge vooruitgangsstepper motor in twee fasen met 35 mm-diameter en de hoek van de 15 graadstap
| Nominale spanning: | 12V |
|---|---|
| Nr van Fase: | 2Phases |
| Staphoek: | 15°/STEP |
Gereduceerde M10 DC Geborstelde Motor 5V Met M3 Schroefas Uitgaande As
| Continue Stroom (A): | 0,3a |
|---|---|
| Efficiëntie: | 50% |
| Snelheid (tpm): | 20.000 RPM/overbrengingsverhouding |
NEMA 14 Hoge Torsiehybride die Planetarische Versnellingsbakmotor 5V 12V 35mm stappen
| TYPE: | Toestelmotor |
|---|---|
| bouw: | Permanente Magneet |
| Ononderbroken stroom (a): | aangepast |

