Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ m3 screw gearbox stepper motor ] bij elkaar passen 95 producten.
5v gelijkstroom Aangepaste Stepper Motor 20mm 2 fase 4 Draad Micro- Lineaire Stepper Motor met Versnellingsbak
| Type: | toestelmotor |
|---|---|
| Bouw: | Permanente Magneet |
| Ononderbroken Stroom (A): | Aangepast |
15BY hoge Torsie 15mm Micro- Stepper Motor5vdc Klantgerichte Metaal Aangepaste Motor
| Type: | Toestelstepper motor |
|---|---|
| Bouw: | Permanente Magneet |
| Certificering: | ROHS |
10mm 2 fase 4 Draadmicro Aangepaste Stepper Motor met 5Vdc-Metal Geardoos SM10-831G
| Type: | Toestelmotor |
|---|---|
| Bouw: | Permanente Magneet |
| Ononderbroken Stroom (A): | Aangepast |
10mm low speed high torque gear stappenmotor 5Vdc mini reductiemotor geschikt voor glasvezel fusion splicer
| Schachtlengte: | Klantgerichte 16mm |
|---|---|
| Weerstand: | 40Ω |
| Schachtdiameter: | 3mm |
NEMA 17 Hoge Torsie Hybride Stepper Motor 42mm de Planetarische Versnellingsbak van W
| TYPE: | Toestelmotor |
|---|---|
| bouw: | Permanente Magneet |
| Ononderbroken stroom (a): | aangepast |
5VDC 10mm aanpasbaar1:3~1000 Mini Stepper Motor, 2 fase 4 draad High Torque Stepper Motor voor Lasmachine, enz.
| Type: | Motorversnelling |
|---|---|
| Bouw: | Permanente magneet |
| Certificering: | ROHS |
Stappenmotor met tandwielkast voor medische apparatuur
| Type: | Motorversnelling |
|---|---|
| Koppel: | hoog koppel |
| Bouw: | Permanente magneet |
20mm 12v Gelijkstroom Micro Aangepaste Stepper Precisie 2 fase 4 Stepper van Draadmini geared Motor vsm20-MG van Motorforhigh
| Type: | Toestelmotor |
|---|---|
| Torsie: | Hoge Torsie |
| Bouw: | Permanente Magneet |
634JSX153 aangepaste Stepper Stepper van het de Wormtoestel van de Motor Chinese Groothandelslevering Stepper van de Motor Permanente Magneet Motor Met geringe geluidssterkte
| Type: | Aandrijfmotor |
|---|---|
| bouw: | PERMANENTE MAGNEET |
| Continue stroom (A): | Aangepast |
10 mm stapmotor 2 fase 18° stapmotor met metalen versnellingsbak
| Type: | GERMOTOR |
|---|---|
| Torsen: | Hoog koppel |
| Bouw: | Permanente magneet |

