Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ 2 phase stepper motor driver ] bij elkaar passen 186 producten.
VSM10152 10mm diameter M2 lood schroef POM schuifregelaar lineaire stappenmotor met 4 pinnen FPC
| Motor type: | Linear PM stepper motor with slider |
|---|---|
| Motor size: | 10mm diameter |
| Step angle: | 18 degrees |
Dia 10mm 5V-PM Miniatuurstepper Motoren met Lineaire Aandrijving SM10 Met geringe geluidssterkte
| weerstand: | 18Ω±10% |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Type: | permanente magneet |
Hoge Stepper van de Nauwkeurigheids 3D Printer Motor/Nema 11 Stepper Motor 28byg301-25k-c
| Staphoek (graden): | 1.8° |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 1400g.cm |
| Fase: | 2 |
15 mm Micro Stepper Motor 2-fase 4-draad 18 graden permanente magneet met spiraal as
| Model nr.: | VSM1519 |
|---|---|
| Fase: | 2, 2 |
| Stroom / fase: | 0.2A |
Hybride Lineaire Stepper Motor, Nema 11 Stepper Motor voor 3d Printers 28byg301-25k-c
| Staphoek (graden): | 1.8° |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 1400g.cm |
| Fase: | 2 |
Hybride Stepper van de Positiecontrole Motor/Nema 11 Stepper Motor 28byg301-25k-c
| Staphoek (graden): | 1.8° |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 1400g.cm |
| Fase: | 2 |
12VDC High Torque 35mm Gear Stepper Motor 7.5 ° 2 Phase Voor medische analysatorapparatuur
| Motortype:: | Met permanent magnetisch versnellingsbord |
|---|---|
| Drijfvoltage:: | 12 V GELIJKSTROOM |
| Staphoek:: | 7,5 graad |
8 mm mini PM-stapmotor met 10 mm*8 mm versnellingsbak 18 graden Staphoek D-as of M3-schroef
| Motortype:: | bipolaire |
|---|---|
| Staphoek:: | 18 graad |
| Nr van fasen:: | 2 fasen |
Micro Gear Stepper Motor 25PM lineaire motor voor nauwkeurige positiecontrole 2-2fase
| Motortype:: | Bipolair |
|---|---|
| Drive methode: | 2-2fase |
| Type spoel:: | Bipolair |
tweefasen Micro- Stepper Motor 8mm Diameter voor Cameralens en Deurslot
| Motordiameter: | 8mm |
|---|---|
| Nominale spanning: | 3.3V gelijkstroom (Bestuurder lc: L6219) |
| Nr van fasen: | 2 fasen |

