Alle producten
-
Micro-stappenmotor
-
Permanente Magneetstepper Motor
-
gericht stappenmotor
-
Lineaire stappenmotor
-
Schuifstepper Motor
-
hybride stappenmotor
-
kleine dc reductiemotor
-
ROV-Stuwraketmotoren
-
micro- metaalmotor met drijfwerk
-
Micro- Versnellingsbak
-
Stepper van de positiecontrole Motor
-
3d printerstepper motor
-
Stepper motor stuurprogramma
-
Gelijkstroom-motorcontrolemechanisme
-
Loodschroef en Noot
-
Andres BlancoDe stuwraket is correct aangekomen. Ik testte hen op ROV en wij zijn zeer gelukkig met het resultaat. Het epoxybinnenland eindigt is zeer goed en het vermogen van de motoren met betrekking tot de grootte is vrij goed. -
Gregoire LangeDe samenwerking tussen Changzhou-de Motortechnologie van vic-Technologie en ons bedrijf was enkel groot. Goed begrip van onze behoeften, grote bereid om onze problemen op te lossen. Ik adviseer! -
David MoleveltProfessionele en duidelijke mededeling. De orde werd op tijd verscheept. Tegenschakelaars waar toegevoegd aan de verzending. De bestuurderswerken als gingen wij akkoord! -
Buildstorm Private LimitedHet productwerk zoals verwacht, werd het keurig ingepakt. De verkoper antwoordt zeer snel en hulp in het nemen van een het kopen besluit. Zij zijn klaar om het product voor u aan te passen. -
AshleygriffioenDe verzending werd zeer snel ontvangen. Het product werd goed beschermd door te verpakken. Bedrijfrep was hartelijk en vriendelijk. A plus classificatie!
zoekwoorden [ 2 phase stepper motor driver ] bij elkaar passen 186 producten.
2-fasige 15 mm miniatuur lineaire stappenmotor met 18 graden staphoek
| Motordiameter: | 15 mm |
|---|---|
| Nominale Spanning: | 9 V gelijkstroom |
| Spiraalweerstand: | 15 ± 10% ohm/FASE ((20°C) |
1.8 staphoek 2 fase Geïntegreerde Stepper Motor Nema 14 35mm 35BYG301-18A
| Staphoek (graden): | 1.8° |
|---|---|
| Het houden van Torsie: | 1400g.cm |
| Fase: | 2 |
Hoge snelheid 2 fase 4 Draad Micro- Stepper Motor 6mm P.m.-Stepper Motorspanwijdte Met lange levensuur $2~$5/Unit
| Staphoek (graden):: | 18 graad |
|---|---|
| Fase: | 2 |
| Voltage: | 3.3V |
25 mm externe aandrijving lineaire stapmotor 5VDC staphoek 15 ° met POM-noot schroefmotor
| Fase:: | 2 fase |
|---|---|
| Stroom / fase:: | 370mA |
| maximale slag:: | 53 mm |
High Precision 4-wire 20mm Linear Stepper Motor with 1.5 kg Thrust for Precision Instruments
| Motorische diameter: | 20 mm |
|---|---|
| Nominale spanning: | 12 V GELIJKSTROOM |
| Aantal fasen: | 2 fasen |
15BY mini reductiemotor 5Vdc 2-fasen stappenmotor 15mm toegepast op precisie-instrumenten zoals fiber fusion splicers
| Voltage: | 3.3V~5V |
|---|---|
| Schachtdiameter: | M3P0.5 of 3mmD2.5mm |
| Schachtlengte: | Klantgerichte 14.5mm |
Lineaire stapmotor door de as 10 mm diameter 9 mm slag met loodschroef
| Motortype: | Miniatuur lineaire motor |
|---|---|
| Motordiameter: | 10 mm |
| Staphoek: | 18° |
2 Fase 18 graad 20 mm lineaire stappenmotor met plastic schuifbalk
| Motordiameter: | 20mm |
|---|---|
| Nominale Spanning: | 12 V GELIJKSTROOM |
| Spiraalweerstand: | 30 ± 10% ohm/FASE ((20°C) |
Hoge Torsie 42mm 1,8 Graad 0,9 Stepper Motor Nema 17 met Planetarische Versnellingsbak
| Motor Type:: | Hybrid Stepping Motor |
|---|---|
| Gearbox Type:: | Planetary Gearbox |
| Motor Size:: | 42mm (NEMA17) |

